Јавне набавке у Министарству одбране и Војсци Србије

Јавне набавке

Министарство одбране и Војска Србије

Претрага



Датум
идентификатор

Назив

Оглашавач

Детаљно

31.08.2026
1.1169-929-17/2026
Значка војног ветерана Управа за традицију, стандард и ветеране
31.08.2026
1.1017/2026-441-10322/2026
Услуга поправке трактора и косачице 39. логистички батаљон
31.08.2026
1.0394-862-376/2026
Спојница репарациона фи 95 ТРЗ „Чачак“
31.08.2026
203-132
Услуга замене гума на м/в МАЗ 537 49. логистички батаљон
28.08.2026
1.1235
Набавка информатичке опреме 246. батаљон АБХО
28.08.2026
4790-30/79/2026
4790-Гуртна синтетичка нееластична 5цмх1,4мм ТОЦ
28.08.2026
1.0248-862-370/2026
Услуга поправке цеви на водоводној мрежи ТРЗ „Чачак“
28.08.2026
906-1.1343-326/12/4775/2026
4775 - Израде техничких спецификација, премера и стручног надзора у оквиру текућег одржавања и поправки непокретности ТОЦ
27.08.2026
906-1.0691-90/56/2026
4669-Рез.делови и потр. материјал за тримере и косачице ТОЦ
27.08.2026
906-1.1244-90/57/2026
4734-Опрема за спорт ТОЦ