Јавне набавке у Министарству одбране и Војсци Србије

Јавне набавке

Министарство одбране и Војска Србије

Услуга пуњење боца техничким гасом - кисеоник

Датум уноса јавне набавке

04.09.2026

Идентификатор

13/2026

Оглашавач

21. батаљон везе

Предмет јавне набавке

Услуга пуњење боца техничким гасом - кисеоник

Врста поступка

Јавне набавке мале вредности

Врста предмета

Услуга

Контакт

Стефан Петковић

Остале информације

Набавка важи само за добављаче из ОС 863-6541-8/25 од 22.12.2025.

Статус јавне набавке

У поступку

Документи

Тип документа

Назив

Датум уноса документа

Позив Позив за достављање понуда 04.09.2026